PŘED SOUDEM

Kauza ''bárta'' před soudem.

Vyhledat:

vše - dnes - včera

Top témata:

vražd, rath, adam méhes, bárta, karel pudich, policie, patrik dušil, soud: lékárnice prodávaly léky k výrobě pervitinu, tomáš adamec, vra, bártaprvni=50, sex, konečný rozsudek kušnierz, robert mlčoch, roman duda, martin ondroušek, zdenek žambersky, zlin drogy, vladimír krejčíř, david málek, ...

3

Bárta si dosud nepřevzal rozsudek, zřejmě mu ho doručí policisté

12.06.2012 07:28 NOVINKY.CZ

Ostatní účastníci řízení sice odvolání podali, podrobnosti, jimiž se hodlají u odvolacího soudu hájit, však zatím tají. "Text mého odvolání coby poškozené jsme zaslali soudu již téměř před měsícem. Nikomu jinému není určeno, a proto ho ani nebudu ...

Celá zpráva >>>

Peníze byly na volby, řekl Rath. Nesmysl, brání se ČSSD

05.06.2012 21:39 AKTUáLNě.CZ

Soud jim nevěřil. Otázkou je, jak teď soud posoudí toto tvrzení pana Ratha," přirovnává případ ke kauze Bárta-Škárka 1. místopředseda Michal Hašek. David Rath při svém projevu před poslanci nebyl nijak konkrétní. Jen prohlásil: "Já to tady říkám proto, ...

Celá zpráva >>>

Policie obvinila Ratha, případ souvisí se zakázkami a uplácením

15.05.2012 11:45 ČESKé NOVINY

Vít Bárta a Jaroslav Škárka (poslanci, zvolení za VV) - Bárta, označovaný za neformálního šéfa strany, ocitl před soudem kvůli obvinění, že se loni na jaře pokusil uplatit své tehdejší stranické kolegy Škárku a Kristýnu Kočí.

Celá zpráva >>>

Policie zadržela hejtmana Ratha a dalších sedm lidí

15.05.2012 09:21 ČESKé NOVINY

Vít Bárta a Jaroslav Škárka (poslanci, zvolení za VV) - Bárta, označovaný za neformálního šéfa strany, ocitl před soudem kvůli obvinění, že se loni na jaře pokusil uplatit své tehdejší stranické kolegy Škárku a Kristýnu Kočí.

Celá zpráva >>>

Pokračuje soud s mužem, který plánoval útoky v New Yorku

17.04.2012 12:01 CESKATELEVIZE.CZ

Tři týdny s Bártou a Škárkou objektivem kamery ČT vydáno před 41 minutami Praha - Oba věřili ve svou nevinu, ale oba si od soudu odnesli tresty, byť zatím nepravomocné. Vít Bárta dostal podmínku, Jaroslav Škárka má jít na tři roky do vězení.

Celá zpráva >>>

POLITIKA: Bárta není jediný

16.04.2012 02:23 NEVIDITELNý PES

Kdyby šel Bárta stejnou cestou, před soud by se nedostal. Legální korupce je založena na jmenování poslanců do různých výborů, jejichž počet a náplň bychom za těch dvacet let jen těžko spočítali a pochopili jejich oprávněnost.

Celá zpráva >>>

Bárta dostal podmínku za korupci, Škárka tři roky natvrdo za podvod

15.04.2012 23:13 IDNES.CZ

Před soudem stanul Bárta kvůli obžalobě za korupci a Škárka původně za přijetí úplatku. Loni 29. března totiž Bárta předal nejprve odpoledne v restauraci na Praze 5 obálku s půl milionem korun tehdejší předsedkyni poslaneckého klubu VV Kočí.

Celá zpráva >>>

Bárta: Já se zašlapat do země nenechám. Tu radost jim neudělám

15.04.2012 19:17 IDNES.CZ

Vít Bárta si nepřipouští, že by odvolací soud mohl dopadnout špatně. | foto: Michal Sváček, MF DNES Rozhodl jste, že nesložíte poslanecký mandát a že se budete chtít obhájit u odvolacího soudu. Pokud byste při odvolání neuspěl, ze Sněmovny odejdete?

Celá zpráva >>>

Karel Hvížďala: Proč dostal Jaroslav Škárka vyšší trest než pan Bárta?

15.04.2012 13:29 PARLAMENTNíLISTY.CZ

Za to jednoznačně vděčíme novému vedení policie, tedy pánům Petru Lessymu a Janu Kubicemu, novému nejvyššímu státnímu zástupci Pavlu Zemanovi ai předsedkyni Nejvyššího soudu Ivě Brožové, která před pár lety obhájila nezávislost justice ve sporu s ...

Celá zpráva >>>

Bárta se mandátu nevzdá. Budou nové volby! pohrozil Polčák ze Starostů

15.04.2012 12:53 PARLAMENTNíLISTY.CZ

Páteční rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 5 postavil předsedu poslaneckého klubu Věcí veřejných Víta Bártu před dilema, zda dodržet svůj slib o odchodu z politiky v případě odsuzujícího verdiktu, nebo ve sněmovně zůstat.

Celá zpráva >>>

3

Agregátor soudních zpráv provozuje Kwan Mei. Autorská práva k citovaným článkům náleží uvedeným autorům/vydavatelům.

Webdesign & webhosting: KRASL.CZ